Nowości

Nowy okap Franke Style Plus – skuteczny sposób na kuchenne zapachy

26.10.2015

Cichy, wydajny i funkcjonalny okap jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Ma on bowiem niebagatelny wpływ na komfort gotowania i samego przebywania w kuchni, szczególnie jeśli jest otwarta na salon.

Dobrym wyborem będzie z pewnością nowy okap do wbudowania w szafkę Franke Style Plus, który spełnia wszystkie normy UE, a przy tym jest bardzo wygodny i łatwy w obsłudze oraz nie zabiera dużo miejsca.
Posiada 3 biegi oraz jeden dodatkowy - intensywny, na którym wydajność urządzenia wynosi 660m3/h. Okap zapewnia również najwyższy komfort akustyczny, na biegu maksymalnym osiąga głośność jedynie 68 dB(A), co można porównać do hałasu pracy biurowej.

Franke Style Plus wyposażony został we wskaźnik nasycenia filtrów, możliwość zdalnego sterowania oraz nowoczesny silnik Energy, który w przypadku podłączenia do długiego kanału wentylacyjnego, umożliwia osiągnięcie wyższej wydajności - nawet o 30% i głośności niższej o 3 dB (A) względem silników standardowych. Okap posiada sterowanie Soft Touch oraz naturalne oświetlenie halogenowe, które nie zmienia koloru potraw. Ponadto okap posiada możliwość pracy zarówno w biegu otwartym jak i zamkniętym (recyrkulacja).Okap Franke Style Plus to urządzenie, które z pewnością zda egzamin z funkcjonalności i wydajności

Oznacza to, że w pierwszym przypadku po przefiltrowaniu tłuszczu, zapachy są usuwane z pomieszczenia na zewnątrz przez kanał wentylacyjny, natomiast podczas recyrkulacji przefiltrowane powietrze zostaje oczyszczone z zapachów dzięki aktywnym filtrom węglowym i następnie powraca do kuchni.

Okap do wbudowania w szafkę stanowi dyskretny dodatek w kuchni, a wykończenie z ponadczasowej stali szlachetnej pasuje do każdej aranżacji. Szklana listwa okapu Style Plus idealnie dopełnia całości. Okap Franke Style Plus to urządzenie, które z pewnością zda egzamin z funkcjonalności i wydajności. Świetnie spełnia swoją rolę, skutecznie oczyszcza powietrze powstające podczas gotowania i pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mniejszych kuchniach.

Okap dostępny jest w wykończeniu ze stali szlachetnej:
Minimalna wysokość nad płytą elektryczną 500 mm
Dostępne szerokości: 90 cm (cena: 1 999 zł) oraz 60 cm (cena: 1 899 zł)

źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke