Nowości

Modelowe oświetlenie w stylu eko – kolekcja lamp ACROSS marki Nowodvorski Lighting

02.10.2015

Elementy aranżacyjne sprawiające wrażenie niezupełnie wykończonych to absolutny hit tego sezonu, który przyciąga wzrok swą oszczędną, lecz równocześnie interesującą formą. W nurt ten wpisuje się także najnowsza linia lamp ACROSS marki Nowodvorski Lighting, która powstała w oparciu o proste, geometryczne modele.

Minimum wykorzystanych materiałów oraz naturalna drewniana kolorystyka sprawiają, że lampy te doskonale dopełnią wnętrza urządzone w stylu eko, skandynawskim, nowoczesnym oraz minimalistycznym.

Świetlne prześwity

ACROSS biurkowaGeometryczne lampy z kolekcji ACROSS marki Nowodvorski Lighting to interesująca propozycja dla miłośników rozwiązań zainspirowanych ekologią. Ponadto te z pozoru delikatne, choć charakteryzujące się zdecydowaną linią modele pozwolą dopełnić zarówno aranżacje nowoczesne, jak i wnętrza zaprojektowane m.in. w ponadczasowym stylu skandynawskim. Znakiem rozpoznawczym kolekcji ACROSS marki Nowodvorski Lighting jest oparta na prostych szablonach forma, mocno wyeksponowana żarówka oraz kabel w wyrazistym, czerwonym kolorze.

Dzięki temu osiągnięto ciekawe połączenie odmiennych barw i materiałów, nad którym dominuje subtelny rysunek drewnianych słojów. Wybierając kolekcję ACROSS marki Nowodvorski Lighting warto zwrócić uwagę na to, że te ascetyczne konstrukcje pozwalają na bardzo swobodne rozprzestrzenianie się światła, przez co skutecznie i zarazem efektownie rozjaśnią wnętrza naszego domu. W skład kolekcji ACROSS marki Nowodvorski Lighting wchodzą cztery płynnie uzupełniające się elementy.

ACROSS biurkowaDo najbardziej wszechstronnych można zaliczyć podstawowe modele ACROSS i ACROSS S. Pierwsza z nich to propozycja klasycznego kinkietu, który zadba o właściwe oświetlenie w sypialni oraz holu. Druga z kolei znajdzie zastosowanie tak w biurze, jak i w sypialni pełniąc rolę lampki nocnej, bądź też biurkowej.

Uzupełniony subtelnym białym kloszem wariant lampy biurkowej ACROSS M to z kolei ciekawy sposób na urozmaicenie aranżu salonu, bądź przestronnego przedpokoju. Wybierając kolekcję ACROSS marki Nowodvorski Lighting możemy zdecydować się także na lampę sufitową, bazującą na tej samej oszczędnej formie, mogącej konkurować z elementami współczesnego wzornictwa.

Przypominające efekt prac modelarskich lampy z kolekcji  ACROSS marki Nowodvorski Lighting to idealne połączenie prostoty i ekstrawagancji, które zadba o efektowny wygląd wnętrz naszego domu.

Kolekcja ACROSS marki NOWODVORSKI LIGHTING:

ACROSS biurkowaACROSS zwis
Wysokość: 37,5 cm
Szerokość: 24 cm
Cena detaliczna: 153,75 zł brutto
 
ACROSS kinkiet
Wysokość: 37,5 cm
Szerokość: 24 cm
Cena detaliczna: 88,56 zł brutto
 
ACROSS M
Wysokość: 74 cm
Średnica: 47 cm
Cena detaliczna: 274,29 zł brutto

ACROSS zwis
Wysokość: 130 cm
Wysokość klosza: 40 cm
Szerokość: 38 cm
Cena detaliczna: 169,74 zł brutto

źródło i zdjęcia: NOWODVORSKI LIGHTING

Firma powiązana:

Nowodvorski Lighting

Telefon 34 344 91 10/11
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Nowodvorski Lighting