Filmy

Termopian

Firma Termopian jest rynkowym liderem wykonującym izolacje natryskowe przy użyciu TermoPiany i folii Hydrobest. Zbierane doświadczenie od 1988 roku sprawia, że żadne izolacje natryskowe nie stanowią dla nas tajemnicy.
Nasze prace z zakresu termoizolacji i hydroizolacji wykonujemy na terenie całego kraju zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Wykonujemy ok. 100 000 m2 izolacji natryskowych każdego roku. Na pewno w Twojej okolicy posiadamy wykonane prace!

Ponadto Firma Termopian w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynkowe prowadzi produkcję i sprzedaż farby na dach Izolbest. Farba do pianek poliuretanowych Izolbest idealnie sprawdzi się na dachach z blachy i poliuretanu tworząc trwałą powłokę odporną na UV.

TermoPiana to z kolei gwarancja dobrze wykonanej izolacji termicznej, cechują ją także wyższe parametry techniczne aniżeli tradycyjna pianka poliuretanowa.

Folia natryskowa Hydrobest posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań, głównie jako hydroizolacja i antykorozja takich obszarów jak zbiorniki, dachy, tarasy, pokłady statków i barek, parkingi czy garaże.

Jako pierwsza firma w kraju, wprowadziliśmy system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2008, który funkcjonuje w zakresie produkcji i usług świadczonych przez Termopian.