Aktualności

Proekologiczna akcja „Folia znika z budowy”

07.04.2011

Xella zbiera folie z placu budowy – akcja edukacyjna podczas roadshow Miasteczko Akademia Murowania SILKA YTONG. Już od 26 miesięcy Xella we współpracy z firmą Interseroh Organizacją Odzysku prowadzi proekologiczną akcję na rzecz ochrony środowiska.

„Folia znika z budowy” to proekologiczna akcja, która ma na celu zmniejszenie ilości sztucznych tworzyw, przede wszystkim folii, która zostaje na placach budów. Zgodnie z ogólnoświatowymi trendami Xella angażuje się w ekologiczną utylizację tych odpadów. Najbardziej przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem jest ich ponowne wykorzystanie.

Wiosną na terenie całego kraju rozpoczyna się wiele nowych budów, szczególnie w sektorze budownictwa jednorodzinnego, dla którego prognozy rynkowe są coraz bardziej pozytywne. Inwestorzy przyłączając się do tej inicjatywy, mogą w prosty sposób zadbać o środowisko naturalne. Wszelkie informacje dotyczące proekologicznej akcji „Folia znika z budowy” będzie można uzyskać podczas ogólnopolskiej akcji Miasteczko Akademia Murowania SILKA YTONG.

Źródło: Xella Polska 

Więcej

Firma powiązana:

Xella Polska

Telefon 29 767 03 60, 801 122 227
www.ytong-silka.pl, www.kompasbudowy.pl

Xella Polska