Aktualności

Porządki z Elfa – szybko i wygodnie!

11.02.2015

Po drugiej stronie drzwi Co łączy lustra i drzwi? Przenoszą nas do innego świata! Pierwsze - do tego , w którym wszystko dzieje się na opak - prawe jest lewym i odwrotnie. A zagadką pozostaje to, co mieści się za taflą zwierciadła - tam, gdzie kończy się odbicie. Sprawdza to Alicja, trafiając do krainy po drugiej stronie Lustra , w której zwierzęta mówią, a po nocy nie zawsze następuje dzień. Drugie - do nieznanego, bo zanim je otworzymy nie wiemy, co tam zastaniemy . Łucja Pevensie nawet nie przypuszczała, że otwierając drzwi starej szafy wkracza do magicznej krainy - Narni. Elfa podpowiada zaś, aby zaczerpnąć inspirację z literatury i samemu stać się czarodziejem, który dzięki drzwi om i lustrom stworzy swoją własną przestrzeń.

Jakie powinno być Twoje mieszkanie? Wymarzone! Uwierz w to, co pozornie wydaje się niemożliwe wzorem Alicji i rodzeństwa Pevensie. Masz nad nimi przewagę - to Ty zdecydujesz, co będzie po drugiej lustra lub drzwi. W tym pomoże Elfa - szwedzki producent specjalizujący się w organizowaniu przestrzeni. Jeżeli lubisz duże pomieszczenia i cenisz prywatność - pomyśl o drzwi ach przesuwnych .

Zastosuj je, aby stworzyć pokój 2w1 lub oddzielić część przestrzeni, które j nadasz indywidualny charakter i wykreujesz w ni ej swój mały własny świat. Dzięki system owi do przechowywania, zaprojektujesz wyposażenie i zdecydujesz o charakter ze tego miejsca. Może być to tajemniczy gabinet, prywatne SPA, własny salon mody lub to, co podpowiada Twoja fantazja.

KUCHNIOSALON CZY SALONOSYPIALNIA?

Kochających duże przestrzenie, Elfa namawia do połączenia ze sobą różnych pomieszczeń, których funkcje się uzupełniają. Zostawmy sobie jednak możliwość ich rozdzielenia drzwiami przesuwnymi ze szkła, perspeksu lub forniru. W razie potrzeby otrzymamy dodatkowy pokój. Możemy połączyć salon z kuchnią, sypialnię z łazienką albo przedpokój z salonem. W domu obowiązują nasze własne zasady rządzące przestrzenią, mamy prawo je ustanawiać tak, jak autorzy "Po drugiej stronie Lustra i co tam Alicja znalazła" oraz "Opowieści z Narni".

SKARBY POD OCHRONĄ

Masz bogatą kolekcję sprzętu audio i wideo? Zbuduj w salonie regał z półek Elfa. Kochasz książki? Zadbaj o to, aby łatwo znaleźć ulubioną pozycję i zaprojektuj swoją biblioteczkę z systemem do przechowywania. Dopełnij całość drzwiami przesuwnymi, aby chronić swoje skarby przed kurzem i ciekawością małych dzieci czy domowych zwierząt.

TWÓJ TAJEMNICZY GABINET

Jeśli potrzebujesz miejsca do pracy, a nie chcesz przeznaczać na nie całego pomieszczenia, s twórz swój mały gabinet za drzwiami przesuwnymi. Wykorzystaj drewnianą półkę Décor na elegancki blat, nad nim zaplanuj przestrzeń na duże przedmioty, a w wysuwanych koszach umieść dokumenty i drobiazgi. Po skończonej pracy ukryj swój tajemniczy gabinet za gustowną taflą, chociażby z mlecznego szkła. Oddziel sferę prywatną od zawodowej.

PORANNE SEKRETY

Rano potrzebujemy chwilę, aby przygotować się do rozpoczęcia nowego dnia - będzie nam wygodniej, jeśli wszystkie niezbędne akcesoria zgromadzimy w jednym miejscu. Wykorzystajmy w tym celu toaletkę - wystarczą nam dwie pionowe listwy, na których możemy zawieszać półki na dowolnej wysokości - proste lub z wgłębieniem na akcesoria, kosze oraz wieszaki. Kącik urody możemy umieścić za drzwiami przesuwnymi, aby nikt nie poznał sekretów naszej urody.

SALON MODY W SYPIALNI

Szafa wbudowana to doskonałe rozwiązanie do zmieszczenia ubrań i dodatków . Jeszcze lepszym - jest system do przechowywania Elfa. Dzięki niemu, rozmieścisz ubrania na wieszakach, półkach i koszach, w taki sposób, aby szybko znaleźć każdą rzecz. Co zrobić , kiedy kolejny raz obudzisz się z przekonaniem, że nie masz w co się ubrać ? Rozsuń skrzydła drzwi, aby ujrzeć zawartość swojej garderoby niczym w salonie mody. Przekonać się, w jak wielu rzeczach Ci do twarzy ! Czy już wiecie, co chcielibyście znaleźć po drugiej stronie drzwi? Niezależnie czy będzie to mini gabinet, garderoba czy toaletka, Elfa podpowie, jak najwygodniej zaplanować przestrzeń.

Dołącz do nas na naszym fanapage’u https://www.facebook.com/elfapolska

źródło i zdjęcie: Elfa