Aktualności

Driftwood na spotkaniu z cyklu Architektura Krajobrazu

10.12.2014

26 listopada 2014 roku odbyło się kolejne organizowane przez Info-Inwest spotkanie z cyklu Architektura Krajobrazu - Spotkania Profesjonalistów.

Niebanalna aranżacja wnętrz hotelu Ibis Styles - inspirowana bajką „Przygody Alicji w Krainie Czarów”Tym razem odwiedziliśmy Wrocław – miasto urzekło nas niepowtarzalnym klimatem i urokliwą Starówką. Byliśmy także mile zaskoczeni ilością uczestników konferencji. Nie wiemy, czy to specyfika regionu, czy też jesienne zmniejszenie intensywności prac spowodowały, że w spotkaniu wzięło udział prawie 70 profesjonalistów związanych z architekturą krajobrazu.

Tym razem był z nami także dystrybutor firmy Driftwood na region wrocławski, dzięki czemu zainteresowani mogli otrzymać „z pierwszej ręki” odpowiedzi na wszystkie, również te związane z montażem, pytania.

Za sprawą wielu ciekawych rozmów w bajkowej i niebanalnej aranżacji wnętrz hotelu Ibis Styles - inspirowanej bajką „Przygody Alicji w Krainie Czarów” - wydarzenie to na długo pozostanie w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że Państwa również. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność i zapraszamy na spotkania w kolejnych miastach!

źródło i zdjęcia: Driftwood

Firma powiązana:

Driftwood s.c.

Telefon 22 208 7 802
www.driftwood.pl
biuro@driftwood.pl

Driftwood s.c.