Aktualności

Austrotherm Srebrną Budowlaną Marką Roku 2014

07.08.2014

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. już po raz dziesiąty wyłoniło grono marek budowlanych, cieszących się największym zaufaniem fachowców.

W ich gronie, uzyskując tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2014 w kategorii Materiały termoizolacyjne - styropian, znalazła się firma Austrotherm. Organizator nagrodził producentów materiałów budowlanych na podstawie ogólnopolskiego badania i preferencji firm wykonawczych. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza niezmienną, wysoką jakość produktów oraz sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych.

To dla nas ogromny zaszczyt, że po raz kolejny firma Austrotherm znalazła się w gronie laureatów. Otrzymane wyróżnienie cieszy tym bardziej, że w tym roku obchodzimy Jubileusz 20-lecia działalności firmy na rynku polskim. Tym samym jest dowodem niesłabnącego zaufania wobec naszej marki ze strony szerokiego grona fachowców, ceniących produkty o gwarantowanej jakości. Nagroda jest dla nas nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale przede wszystkim stanowi mobilizację do utrzymywania jakości naszych produktów na jak najwyższym poziomie – podkreśliła Urszula Maliszewska, dyrektor handlowy firmy Austrotherm.

źródło i zdjęcia: Austrotherm

Firma powiązana:

Austrotherm

Telefon 33 844 70 33-36
www.austrotherm.pl
info@austrotherm.pl

Austrotherm