Aktualności

Historia firmy Bartosz

17.07.2014

"Bartosz" Sp. J. jest firmą działającą w branży inżynieryjno - sanitarnej od 1990 r. Dzięki fachowej wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu, jak również ciągłemu doskonaleniu się i rozwojowi, firma Bartosz stawia czoło oczekiwaniom i wymaganiom współczesnego rynku. Oferuje przyjazne dla środowiska urządzenia oraz kompletne systemy, które umożliwiają znaczące oszczędności m. in. poprzez ograniczenia zużycia wody, ciepła i energii elektrycznej.

Firma Bartosz gwarantuje najbardziej efektywne, a zarazem sprawdzone technologie. Proponuje bogatą gamę wyrobów, zapewniając jednocześnie naszym klientom sprawną i kompleksową obsługę.

Fachowość i doświadczenie idące w parze z zaangażowaniem pracowników Firmy "BARTOSZ" gwarantuje wysoki poziom usług. Potwierdzeniem tego jest szereg nagród, dyplomów i wyróżnień przyznanych naszej firmie podczas ogólnopolskich konkursów, a w tym m. in. za zestawy hydroforowe na targach Forum Budownictwa w Białymstoku oraz za stację pilotującą uzdatniania wody podczas targów Instaltech w Kielcach.

Współpracując z ośrodkami naukowymi oraz renomowanymi koncernami skupiającymi swoją uwagę na inżynierii środowiska, oferujemy kompetentną pomoc w zakresie doboru i eksploatacji naszych urządzeń. Proponujemy również bogate programy szkoleniowe przeznaczone zarówno dla projektantów, inwestorów, jak i użytkowników. Organizujemy seminaria i sympozja techniczne. Wydajemy poradniki techniczne i katalogi oraz publikujemy artykuły w prasie technicznej.

Taka filozofia działania zyskała akceptację i zaufanie naszych klientów, do których należą m. in. odbiorcy indywidualni, gminy, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy wodociągowe i ciepłownicze oraz renomowane przedsiębiorstwa jak np. Huta Szkła Wołomin, Nutricia Opole, Suempol Bielsk Podlaski, Hoop Bielsk Podlaski, Zakłady "Wedel" w Warszawie, Browary "Królewskie" w Warszawie, Browary "Dojlidy" w Białymstoku, Zakłady Coca-cola w Mińsku Białoruskim, "Mocate Capucino" w Ustroniu Śląskim, hipermarkety "Tesco", "Carrefour" i "Leroy Merlin", Szpital Bielański w Warszawie, Zakłady Płyt Wiórowych w Grajewie, Sokółka - Okna i Drzwi, Cementownia Nowiny, Pałac Belwederski w Warszawie.

źródło i zdjęcie: Bartosz