Aktualności

Austrotherm „Gazelą Biznesu”

06.03.2014

"Gazele Biznesu" to konkurs organizowany nieprzerwanie od 2000 roku. Jego celem jest wyróżnienie małych i średnich firm, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale radzą sobie wśród znacznie większych konkurentów. Tym, co charakteryzuje „firmę-gazelę”, jest z pewnością umiejętność podejmowania szybkich decyzji i odwaga w ich realizacji.

Ponadto firmy, które zwyciężają w konkursie, muszą spełnić bardzo rygorystyczne kryteria. Między innymi w trzech pełnych, poprzedzających konkurs latach, odnosić  znaczny wzrost przychodów oraz ani razu nie odnotować straty. Firmy ubiegające się o miano "Gazeli Biznesu" publikują swoje wyniki finansowe w Monitorze Polskim B, a ich analizą na potrzeby konkursu zajmuje się wywiadownia gospodarcza Coface Poland. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów osiągnięty w ciągu badanych lat (2012 vs. 2010).

- Jest to już nasz 4 tytuł, jaki otrzymujemy w ramach konkursu "Gazele Biznesu". To potwierdzenie, że transparentność i rzetelność jest doceniana. Co istotne, to także sygnał dla partnerów, że jesteśmy silni, stabilni i rozwojowi - powiedziała Anna Śpiewak, prezes Austrotherm Sp. z o.o. - współpraca z nami nie niesie żadnego ryzyka, a my wciąż wymagamy od siebie i od oferowanych przez nas produktów - najwyższej jakości.

Firma Austrotherm Sp. z o.o. powstała w 1993 roku i wchodzi w skład austriackiego koncernu SIH. Zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów termoizolacyjnych ze styropianu oraz polistyrenu ekstrudowanego XPS, stosowanych powszechnie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Klientami spółki są najlepsze firmy budowlane z całej Polski, za których pośrednictwem produkty Austrotherm trafiają do tysięcy klientów indywidualnych, ceniących jakość i ekonomię wydatków.

źródło i zdjęcie: Austrotherm

Firma powiązana:

Austrotherm

Telefon 33 844 70 33-36
www.austrotherm.pl
info@austrotherm.pl

Austrotherm