Aktualności

Ruszyła rekrutacja do Centrum Usług Wspólnych NSG Group

03.07.2012

NSG Group rozpoczął rekrutację pracowników do Centrum Usług Wspólnych, które powstaje w Sandomierzu. Poszukiwane są osoby na stanowiska specjalista ds. księgowości oraz specjalista ds. procesu zakupowego znające języki obce. Centrum zaoferuje łącznie 60 nowych miejsc pracy.

NSG Group, do którego należą spółki Pilkington w Polsce, rozpoczął rekrutację pracowników do Centrum Usług Wspólnych, które powstanie w Sandomierzu, a dedykowane będzie do obsługi zakładów w krajach europejskich. W jednostce utworzonych zostanie 60 nowych etatów. Obecnie ruszyła rekrutacja pracowników na stanowiska specjalista ds. księgowości oraz specjalista ds. procesu zakupowego. Oferty pracy znaleźć można w prasie oraz w zakładce „kariera” na stronie www.pilkington.pl

„Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym i bardzo dobrą znajomością, co najmniej jednego języka: angielskiego, niemieckiego lub włoskiego. Znajomość kolejnych języków obcych jest dodatkowym atutem świadczącym na korzyść kandydata” – mówi Monika Kuczyńska, dyrektor ds. personalnych NSG Group w Polsce i Czechach. „Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej rozwijającej się firmie. Dla nowych pracowników przewidziany jest pakiet szkoleń przygotowujących do pracy”.

Zadaniem powstającego Centrum Usług Wspólnych będzie obsługa procesów transakcyjnych w zakresie finansów, zakupów oraz IT placówek Grupy NSG w Europie. Zatrudnione w Sandomierzu osoby odpowiadać będą za obsługę procesów księgowych i zakupowych w zakładach w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Uruchomienie Centrum przewidziane jest na październik 2012.

W Centrach Usług Wspólnych pracuje się na wycinku procesu, np. w ramach księgowości pracownik zajmuje się obszarem zobowiązań, należności lub ksiąg głównych. Stanowi to doskonałą okazję do poznania od podstaw danej tematyki” – ocenia Magda Kobylańska z Advisory Group TEST Human Resources – firmy specjalizującej się w dziedzinie doradztwa personalnego, wspierającej NSG Group w procesie rekrutacyjnym. „Dodatkowo dla osób rozpoczynających karierę zawodową, praca w Centrum Usług Wspólnych to świetny sposób na poznanie zasad pracy w międzynarodowym zespole oraz zdobycie wiedzy na temat procedur obowiązujących w korporacji”.

NSG Group jest światowym liderem w produkcji szkła i właścicielem marki Pilkington, to międzynarodowy koncern prowadzący działalność w 29 krajach na świecie. W Polsce obecne są dwie linie biznesowe koncernu, wytwarzające produkty zarówno dla budownictwa, jak i dla motoryzacji. NSG Group posiada w Polsce 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w: Sandomierzu, Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Skierniewicach, Szczecinie i Wrocławiu a kolejny powstaje w Chmielowie. Koncern zatrudnia w Polsce łącznie ponad 2000 osób.

Źródło: Pilkington IGP

Więcej

Firma powiązana:

Pilkington IGP Sp. z o.o.

Telefon 22 548 75 00
www.pilkington.pl

Pilkington IGP Sp. z o.o.