Aktualności

Łupek dachowy Pizarras - naturalna perfekcja

16.08.2016

Każdy, kto spotkał się z pokryciem jakim jest naturalny łupek dachowy z pewnością zwrócił uwagę na wyjątkową formę architektoniczną dachu z kamienia. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż łupki dachowe to pokrycie stworzone dla inwestorów ceniących sobie unikalny charakter budynku, styl i elegancję.Ł upek dachowy to oprócz efektu wizualnego pokrycie dachowe bliskie ideałowi.

Łupek naturalny to także pokrycie dachowe, które pozwala pokryć każdą, nawet najbardziej skomplikowaną bryłę dachu czy też elewacji.

Łupek naturalny, który stworzyła natura,  to pokrycie również długowieczne i odporne na warunki zewnętrzne. Spowodowane jest to tym, że wysokiej klasy łupek  dachowy poprzez dziesiątki lat nie traci swoich właściwości.Pokrycie dachowe z kamienia jest więc świadomym wyborem na pokolenia i inwestycją w naturalne pokrycie dachowe przyjazne zdrowiu i środowisku. Łupek kamienny to pokrycie o bardzo długiej tradycji, szczególnie w Europie. Używany do krycia i ozdabiania najbardziej okazałych budowli naszej cywilizacji (katedry, pałace, zamki, budowle kultury i użyteczności publicznej) dach z kamienia jest w chwili obecnej z powodzeniem stosowany w nowoczesnym budownictwie. Naturalne łupki dachowe z wyselekcjonowanych złóż, w przeciwieństwie do imitacji dachów z kamienia oraz kamieni niewiadomego pochodzenia, spełniają najwyższe standardy techniczne, jakościowe i estetyczne, dzięki czemu łupek skalny i pokrycie kamienne staje się  w świadomości architektów i inwestorów materiałem pokryciowym najwyższej klasy.

źródło i zdjęcia: PIZARRAS POLSKA Sp. z o.o.

Firma powiązana:

PIZARRAS POLSKA Sp. z o.o.

Telefon 22 830 72 70
www.pizarras.pl
handlowy@pizarras.pl

PIZARRAS POLSKA Sp. z o.o.