Aktualności

Łuki, rampy, podjazdy, schody – jak Driftwood radzi sobie z wyzwaniami?

14.07.2016

Klasyczne i Rustykalne Deski kompozytowe to nie wszystko, co firma Driftwood może zaoferować swoim klientom. Tym, którzy preferują projektowanie ciekawych rozwiązań i stylowe wykończenia, proponujemy asortyment dodatkowy, umożliwiający puszczenie wodzy wyobraźni…

Jednym z jego elementów jest Deska Bezpieczna, perfekcyjnie nadająca się w miejsca, gdzie użytkownicy są szczególnie narażeni na poślizgnięcie. Na wierzchniej warstwie Lastane™, która już w przypadku Deski Klasycznej wyróżnia się ponadprzeciętnymi właściwościami antypoślizgowymi, producent umieścił dodatkowe pasma uziarnienia, zachowując naturalne usłojenie. Dzięki temu deski te są praktycznym rozwiązaniem na schody, ścieżki położone blisko wody, pomosty czy rampy i jednocześnie zapewniają im elegancki wygląd.

W organizowaniu przestrzeni użyteczności publicznej coraz większą wagę przywiązuje się do rozwiązań przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, Driftwood obok Desek Bezpiecznych proponuje Deski Sygnalizacyjne. Posiadają one dodatkowe wybrzuszenia uformowane z powłoki Lastane™, doskonale nadające się do oznaczania zmian poziomu nawierzchni. Idealnie komponują się ze wszystkimi elementami oferty Driftwood, dzięki czemu realizacje zachowują jednocześnie funkcjonalność i estetykę.

Jak wiadomo, w każdym projekcie całości dopełniają detale, dbałość o nie jest kluczem do sukcesu. Ostateczny szlif w przypadku na przykład tarasu można uzyskać, stosując Podstopnice oraz Listwy Wykończeniowe. Dostępne są one we wszystkich kolorach desek i co najciekawsze – również w wersji elastycznej, daje to architektom nieograniczone możliwości projektowe.

źródło i zdjęcia: Driftwood s.c.

Firma powiązana:

Driftwood s.c.

Telefon 22 208 7 802
www.driftwood.pl
biuro@driftwood.pl

Driftwood s.c.