Aktualności

12 powodów, dla których warto stosować styropian marki Austrotherm

16.01.2012

Produkty Austrotherm to gwarancja nie tylko jakości ale również oszczędności oraz doskonała inwestycja!

 

 • Zmniejszysz wydatki na ogrzewanie

Wybierając styropian Austrotherm EPS o pewnym deklarowanym współczynniku przewodzenia ciepła λ, maksymalnie zredukujesz wydatki na ogrzewanie. Płyty styropianowe stanowią jedynie ok. 15% kosztów ocieplenia, więc wybierz mądrze, aby Twój wydatek przyniósł Ci maksymalne oszczędności.

 • Szybko zwróci Ci się koszt inwestycji

Ceny energii będą stale rosnąć. Nieocieplony dach, ściany i piwnica powodują niekontrolowaną utratę ciepła, którą nawet w 70% można wyeliminować. Zastosowanie styropianu Austrotherm pozwoli zaoszczędzić zużywaną przez Twój dom energię, a wydatek na ocieplenie szybko Ci się zwróci.

 • Uzyskasz optymalny komfort
Dobrze ocieplony dom będzie miał lepszą zdolność do akumulowania ciepła wytworzonego w jego wnętrzu. Oddawanie i przyjmowanie ciepła nie będzie gwałtowne, dzięki temu mikroklimat będzie dla Ciebie zdrowszy i odczujesz komfort cieplny w mroźne i przyjemny chłód w upalne dni.

 • Zwiększysz trwałość budynku
Płyty Austrotherm to doskonała ochrona konstrukcji budynku przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, pozwalająca wydłużyć jej żywotność.

 • Użyjesz najlepszego izolatora
Styropian jest doskonałym, wciąż udoskonalanym izolatorem ciepła. Zastosuj płyty o najniższym, a zarazem najlepszym współczynniku λ ≤ 0,031 W/mK zamiast tanich w zakupie, lecz drogich w użytkowaniu o właściwości λ ≤ 0,045 W/mK. To aż o 45% lepsza izolacyjność cieplna.

 • Wykorzystasz przetestowany produkt
Zakłady dysponują nowocześnie wyposażonymi laboratoriami, aby nieustannie kontrolować jakość produktów.
 
 • Dokonasz wyboru spośród szerokiej gamy produktów
Nowoczesne i stale modernizowane linie technologiczne, profesjonalnie obsługiwane przez doświadczonych pracowników pozwalają na oferowanie produktów specjalnie przeznaczonych do ocieplenia każdej części domu.
 
 • Twoja ekipa budowlana sprawnie wykona pracę
Markowe płyty styropianowe Austrotherm spełniają zadeklarowane parametry, zarówno pod względem geometrii, jak i właściwości fizykomechanicznych. Płyty mają wysoką spoistość – nie łamią się, nie kruszą, nie wypadają z nich pojedyncze perełki, dlatego są łatwe w obróbce.

 • Stosujesz bezpieczny dla zdrowia produkt
Styropian marki Austrotherm jest bezpieczny dla zdrowia, a podczas prac nie dochodzi do wydzielania szkodliwych substancji, nie pyli, nie powoduje uczuleń, nie ma potrzeby stosowania masek, okularów, rękawic.

 • Zastosujesz produkt odporny na warunki atmosferyczne i czynniki biologiczne
Płyty styropianowe są odporne na zawilgocenie, pozwalają na wykonywanie prac w prawie każdych warunkach pogodowych. Są też odporne na grzyby, pleśnie i bakterie.

 • Przyczynisz się do ochrony klimatu
Energia konieczna do wytworzenia styropianu jest mniejsza niż oszczędności wynikające z eksploatacji, dlatego znacząco przyczynia się do redukcji emisji CO2. To izolator o najlepszej ekoefektywności.

 • Dołączysz do kolejnego miliona zadowolonych Klientów

Austrotherm od 18 lat jest liderem jakości w produkcji styropianów. Potwierdza to nie tylko duża liczba prestiżowych nagród i wyróżnień, lecz przede wszystkim pozytywna opinia fachowców.

To właśnie 12 powodów, dla których warto stosować styropian marki Austrotherm! Styropian firmy AUSTROTHERM to prestiż, na który Cię stać!

Źródło: Austrotherm

Więcej

Firma powiązana:

Austrotherm

Telefon 33 844 70 33-36
www.austrotherm.pl
info@austrotherm.pl

Austrotherm