Aktualności

Austrotherm edukuje młodzież!

16.01.2012

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska nauczycielskiego, firma Austrotherm organizuje szkolenia dla uczniów szkół budowlanych. Warsztaty odbywają się w cyklicznych odstępach czasu, gromadząc wielu słuchaczy – przyszłych specjalistów branży budowlanej.

Szkolenia mają na celu przekazanie wiedzy teoretycznej z zakresu termoizolacji i rozwiązań energooszczędnych oraz nabycie przez uczniów umiejętności praktycznych. Warsztaty stanowią również cenne uzupełnienie i rozszerzenie dotychczasowych wiadomości oraz konfrontację z nowoczesnymi technologiami, o których uczniowie nie przeczytają w szkolnych podręcznikach.

Inwestycja w edukację młodzieży oraz budowanie ich świadomości na temat pewnych rozwiązań termoizolacyjnych, pozwoli im w przyszłości na dokonanie mądrego wyboru. Z roku na rok rośnie słuszne przekonanie, że użycie materiałów bardzo dobrej jakości szybko przyniesie wymierne koszyści inwestorowi – podkreśla prowadzący spotkania Marcin Feliks, doradca techniczny firmy Austrotherm.

Następne szkolenie, obejmujące zagadnienia związane z efektywnością termoizolacji, odbędzie się już w połowie listopada. Wszystkim słuchaczom życzymy, aby nauka przyniosła wiele przyjemności, a przede wszystkim pomogła zrealizować założone cele.

Austrotherm edukuje młodzież! Zainteresowane szkoły budowlane zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach, organizowanych przez firmę Austrotherm. Wystarczy uzgodnić termin z działem technicznym firmy pod numerem telefonu: 33 844 70 48-49 lub wysyłając e-mail na adres: techniczny@austrotherm.pl

Źródło:  Austrotherm

Więcej

Firma powiązana:

Austrotherm

Telefon 33 844 70 33-36
www.austrotherm.pl
info@austrotherm.pl

Austrotherm