Aktualności

Zadaszenia szklane ZKM

19.05.2016

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalnie wykonane zadaszenia ze szkła – zawsze dopasowane do budynku i miejsca, gdzie mają zostać zainstalowane.

Wzornictwo oraz konstrukcję dopasowujemy do potrzeb i wymagania Klienta, realizujemy własne projekty, a także te dostarczone nam przez Państwa. Dbając o wysoki standard naszych usług stosujemy tylko najwyższej jakości materiały, a także staranną obróbkę i montaż poszczególnych elementów konstrukcji.

Wzornictwo oraz konstrukcję dopasowujemy do potrzeb i wymagania Klienta

Konstrukcję zadaszenia wykonujemy ze stali zwykłej lub nierdzewnej. Do krycia zadaszenia stosujemy szkło, płytę poliwęglanową lub blachę. Zadaszenia szklane mają tą cechę, że są praktyczne, ale przede wszystkim przyjemne dla oka.

Konstrukcję zadaszenia wykonujemy ze stali zwykłej lub nierdzewnej

W zależności od zastosowanego materiału konstrukcja zadaszenia jest ocynkowana, malowana proszkowo według palety RAL, malowana natryskowo, polerowana lub matowa.

Dbając o zadowolenie naszych klientów dużą wagę przywiązujemy do estetyki wszystkich naszych projektów. Chętnie służymy radą w kwestii dopasowania zadaszenia do stylistyki i charakteru budynku.

Dbając o zadowolenie naszych klientów dużą wagę przywiązujemy do estetyki wszystkich naszych projektów

Oferujemy Państwu rozwiązania, które są nie tylko praktyczne, ale także doskonale dopełniają projekt architektoniczny obiektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doskonały sposób łączymy design i ergonomię rozwiązań.

źródło i zdjęcia: ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Firma powiązana:

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Telefon 22 863 27 90, 501 056 885, 502 028 066
www.zkm.com.pl
zkm@zkm.com.pl

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych