Aktualności

Studnie wodomierzowe w ofercie Gama Plastic

16.05.2016

W ofercie naszej firmy znajdują się znakomitej jakości studnie wodomierzowe o pionowym kształcie. Zbiorniki są mocno ożebrowane pierścieniami poziomymi oraz pionowymi.

Produkowane są w piecach metodą formowania rotacyjnego (rotomoulding) ,które zapewnia: monolityczny i szczelny odlew, dużą wytrzymałość oraz bezawaryjną eksploatację. Studzienki powinny być lokalizowane poza pasami ruchu ciężkiego -ciągami komunikacyjnym i być łatwo dostępne do odczytu wodomierzy.

Urządzenia z serii SW-1000 znajdują zastosowanie w budowie głównych przyłączy wody w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Do takiej konstrukcji wchodzi się po drabince aluminiowej. W wersji standardowej istnieje również możliwość odlania stopni monolitycznie podczas produkcji.

Studnie SW-500 jest stosowana w montażu na terenach ogródków działkowych. Dodatkowo, bywa również wykorzystywana w nowoczesnych systemach wyposażonych w elastyczny zestaw wodomierza, który wyciągany jest na powierzchnię za pomocą linki do odczytu wskaźników. Znajduje również zastosowanie w starych, nieszczelnych studniach wodomierzowych w trakcie modernizacji.

Wymiary zbiorników naszych studni, podobnie jak oczyszczalni ścieków czy innych produktów z naszej oferty, dostosowane są do oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ich specyfikacją.

źródło i zdjęcie: Gama Plastic

Firma powiązana:

Gama Plastic

Telefon 509 684 774, 510 341 331
www.gama-plastic.pl, www.gama-plastic.pl/sklep

Gama Plastic