Aktualności

Jeśli łaźnia parowa to tylko z oferty Aqua Tech!

13.05.2016

Kabiny masażowo-parowe marki Victory Spa to kolejna propozycja produktów projektowanych w duchu filozofii Wellness. System masażu oparty w szczególności o dysze do masażu pleców i karku umożliwia skuteczny relaks zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej. Bicze szkockie dostępne w siedmiu programach ułatwiają rozluźnianie mięśni całego ciała i przywracają witalnośç organizmu. Kaskada zimnej wody doskonale schładza organizm po kąpieli parowej.

Lustra, półki, zdobienia wykonane z drewna teakowego wpływają korzystnie na estetykę wyglądu prezentowanych produktów. Kabiny marki Victory Spa pełnią również funkcję łaźni parowej, w której można także skutecznie poddaç się aromaterapii stosując naturalne olejki eteryczne. Gwiaździste Niebo umożliwia wykorzystanie zbawiennego działania kolorów na nasz organizm. Jednokrotna lub sekwencyjna zmiana koloru nieba w konsekwentny sposób równoważy, uspokaja lub pobudza nasz organizm. Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników jest możliwośç zdalnego sterowania funkcjami kabiny przy pomocy pilota. Zamontowane we wnętrzu kabiny radio wpływa korzystnie na poprawę naszego nastroju podczas kąpieli. System cyrkulacji pary w kabinie polega na wzbogaceniu jej strumienia, ogrzanym powietrzem. Zmieszanie strumienia pary i ciepłego powietrza następuje w dyszy pary. Powoduje to zwiększenie ilości wprowadzanej pary. Dodatkowo, strumień powietrza powoduje ciągłą cyrkulację pary we wnętrzu kabiny, przez co efektywniej i równomiernie wypełnia ona całą objętośç w znacznie krótszym czasie, zarówno w górnych partiach jak również środkowej i dolnej części wnętrza kabiny.

Duże lustro, dwie zgrabne półeczki oraz kaskada zimnej wodyMISSISSIPI

Nieodparta żądza przygody rodem z Dzikiego Zachodu. Duże lustro, dwie zgrabne półeczki oraz kaskada zimnej wody to prawdziwe skarby dla pionierów poszukujących nowych doznań zmysł owych. Zostań jednym z nich i posiądź złotą rozkosz, jaką niesie ze sobą rzeka relaksu.

Kabina masażowo-parowa Amazon jest kabiną przeznaczoną do zabudowyAMAZON

Magiczny fenomen tropikalnej dżungli, który przenika każdego, kto się w niej zagłębi. Potęga przyjemności przekracza granice wyobraźni. Poczuj prawdziwą moc odprężenia i relaksu w domowej atmosferze.

Kabina masażowo-parowa Amazon jest kabiną przeznaczoną do zabudowy. Może ona byç zabudowana we wnęce lub narożniku pokoju kąpielowego.

GALAPAGOS

Stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy ograniczają zbędne wybory do minimumNajnowocześniejsze ogniwo ewolucji relaksu w łazience, estetyczne połączenie wanny i kabiny masażowo-parowej. Stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy ograniczają zbędne wybory do minimum. Zaczerpnij z Wellness pełnymi garściami.

źródło i zdjęcia: AQUA TECH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Firma powiązana:

AQUA TECH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Telefon 52 348 61 11, 603 201 826, 607 656 499
www.aquatech.pl
aquatech@aquatech.pl

AQUA TECH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe