Aktualności

Magnetyzery ECOMAG chronią instalację w spółdzielniach, wspólnotach mieszkaniowych, hotelach, basenach

28.04.2016

Aktywatory magnetyczne Ecomag® "magnetyzują" wodę w wielu spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych w Polsce, np. w Połańcu, Łodzi, Bogatyni, Toruniu, Kielcach, Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Gubinie, Rynie.

Przedstawiamy opinię Prezesa Zarządu Sm Połaniec, która jest jedną z wielu pozytywnych ocen magnetyzerów do wody firmy Akra:

Aktywatory magnetyczne Ecomag® "magnetyzują" wodę w wielu spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych w Polsce"SM Połaniec zamontowała w sierpniu 2014 magnetyzery do wody Ecomag firmy AKRA Sp. z o.o - Warszawa na instalacji wody ciepłej i zimnej w dwudziestu budynkach wielorodzinnych. Po kilkunastu miesiącach użytkowania stwierdzamy, że straty na rozliczeniu wody zmniejszyły się o 8% co świadczy, że instalacja i wodomierze zostały oczyszczone z osadów kamienia. Dlatego podjęliśmy decyzję o montażu magnetyzerów w następnych budynkach. Instalacje w naszych budynkach są wykonane z rur PP i ocynkowanych. Polecamy stosowanie magnetyzerów Ecomag jako skutecznego sposobu usuwania osadów kamienia z instalacji wody ciepłej i zimnej."

źródło i zdjęcia: AKRA

Firma powiązana:

Akra

Telefon 22 858 34 04
www.akra.pl
akra@akra.pl, biuro@akra.pl

Akra