Aktualności

Łagodna kolorystyka w solidnej odsłonie – kostka brukowa Polbruk Granito

15.03.2016

Subtelnie przenikający się, barwny melanż oraz nietuzinkowy, geometryczny kształt, o falistych krawędziach – oto znaki rozpoznawcze kostki Polbruk Granito. To właśnie ona pozwoli stworzyć wokół domu niepowtarzalną grę kolorów, będąc zarazem solidnym materiałem do wykończenia nawierzchni, podjazdu garażowego, tarasu oraz schodów.

Model Granito obecny jest w dwóch osobnych liniach – Styl oraz Klasyka. Pierwszy z nich to zarówno delikatne beże (latte), ciepłe odcienie brązu (indiana), jak i płomienne zestawienie żywych czerwieni (hawaii). Drugi prezentuje się z kolei w palecie stonowanych szarości (szary, grafitowy), idealnej dla realizacji minimalistycznych i nowoczesnych.

Kostka Polbruk Granito rządzi się również szczególnymi zasadami układaniaTym, co sprzyja wyeksponowaniu ciekawej kolorystyki kostki Polbruk Granito jest jej gładka faktura. Z kolei nieregularne brzegi pozwalają wzbogacić gotowy aranż nutą nonszalancji, która płynnie wkomponuje się w ogrody zachowane w stylistyce wiejskiej i rustykalnej, a nawet śródziemnomorskiej. Warto również zauważyć, że Polbruk Granito nie jest tradycyjną kostką o prostokątnym kształcie, a cechuje się lekko skośnymi krawędziami. Dzięki temu, każdy spośród czterech odmiennych rozmiarów posłużyć może do ułożenia nieszablonowych kombinacji na nawierzchni dodając każdej aranżacji dynamizmu.

Kostka Polbruk Granito rządzi się również szczególnymi zasadami układania. Najbardziej estetyczny efekt wizualny uzyskamy sięgając naprzemiennie po kostki z kilku różnych palet. Jako produkt naturalny kostki brukowe barwione w taki sposób, jak Polbruk Granito, mogą cechować się niedużymi różnicami w pigmentacji, niemniej rozbieżność tą zniweluje umiejętny montaż.

Wymiary: 21/20 x 16 cm, 16/17 x 16 cm, 13/12 x 16 cm, 9/10 x 16 cm
Grubość: 6 cm, faktura: gładka
Kolory: linia Klasyka (szary, grafitowy), linia Styl (latte, indiana, hawaii)

źródło i zdjęcia: Polbruk

 

Firma powiązana:

Polbruk

Telefon 58 554 59 45 do 48
www.polbruk.pl
polbruk@polbruk.pl

Polbruk