Aktualności

Podgląd pracy kotła dzięki sterownikom Kotło-Pol

08.03.2016

Sterownik może być wyposażony w moduł internetowy. Dodatek ten umożliwia podgląd pracy kotła przez sieć lokalną lub internet, aby mieć dostęp do podglądu należy zalogować się na stronie https://foster.inveo.com.pl/index.php używając swojego loginu i hasła, które dostaje się wraz z modułem. Poprzez przeglądarkę internetową możemy zobaczyć m.in. temperatury na czujnikach, temperatury w kotle, a także na zaworach.

Wyświetlane są temperatury jakie są nastawione na sterowniku, a także występujące w kotle w danym momencie. Na podglądzie można również zauważyć, w którym momencie załącza się, np pompa c.o. Dzięki temu modułowi mamy również dostęp do historii temperatur z ostatnich kilku dni. Tworząc wykres sami wybieramy które temperatury mają być uwzględnione w wykresie.

Dodatkiem do tego modułu podglądu pracy kotła jest aplikacja, na urządzenia z systemem android, o nazwie FosterPro Remote. Program ten umożliwia nam szybki i bezpośredni podgląd pracy kotła (nie trzeba logować się przez przeglądarkę internetową). Dzięki tej aplikacji mamy również możliwość zmiany ustawień na sterowniku i zmiany nastawionych temperatur. Program można pobrać poprzez sklep Google Play.

źródło i zdjęcia: Kotło-Pol

Firma powiązana:

KOTŁO-POL Banasiak Zbigniew

Telefon 62 761 75 00, tel./faks 62 761 76 00
www.kotlopol.pl
banasiak@kotlopol.pl

KOTŁO-POL Banasiak Zbigniew