Aktualności

COSMO | HTC - najbardziej zaawansowany pilot zdalnego sterowania od Mobilus Motor

18.11.2015

Dzięki niemu możesz łatwo zarządzać 24 roletami. Czytelny, duży ekran LCD i intuicyjny interfejs graficzny zapewniają sprawne wybieranie kanałów, którym chcesz sterować. Każda komenda jest potwierdzona wyświetleniem ikony.

Dodatkowo, jeżeli odbiornik, którym sterujesz, również obsługuje komunikację dwukierunkową, to na ekranie otrzymasz informację zwrotną o tym, czy poprawnie została wykonana zadana operacja. Już nie musisz iść na drugi koniec domu, aby sprawdzić, czy opuściły się rolety. Wszystko to sprawdzisz w pilocie COSMO | HTC.Już nie musisz iść na drugi koniec domu, aby sprawdzić, czy opuściły się rolety

Ale to jeszcze nie wszystko. Nasz pilot zrobi też wiele innych rzeczy za Ciebie. Możesz stworzyć aż 12 niezależnych grup, a w nich dowolnie przyporządkować odpowiednie kanały. Np. grupa "KUCHNIA" - i do niej włączyć "rolety" zamontowane w oknach w kuchni; grupa "I PIĘTRO", w której znajdą się wszystkie rolety z pierwszego piętra.

Nazwy, zarówno kanałów jak i grup możesz wpisać oczywiście samodzielnie. Po utworzeniu grup możesz ustawić czas, o której pilot wyśle rozkaz do rolet, aby się podniosły lub opuściły. Operacja ta może się powtarzać automatycznie codziennie lub w dowolny dzień tygodnia.Dodatkowo, pilot sam może wyliczyć wschody i zachody Słońca, w oparciu o funkcje ASTRO

Dodatkowo, pilot sam może wyliczyć wschody i zachody Słońca, w oparciu o funkcje ASTRO i Twoje położenie geograficzne i powiązać ten czas do operacji podnoszenia i opuszczania rolet okiennych. Mając na względzie fakt, że konfiguracja pilota - zwłaszcza dla dużej ilości odbiorników może być dość czasochłonna, opracowaliśmy dodatkowe oprogramowanie na komputery z systemem Windows, dzięki któremu w łatwy sposób wykonamy prawie wszystkie ustawienia. Dodatkowo możemy zapisać naszą konfigurację w bezpiecznym miejscu, a gdy pojawi się nowa wersja oprogramowania do naszego pilota COSMO | HTC, również z poziomu komputera dokonamy aktualizacji.

Po więcej informacji i zdjęć zapraszamy na naszą STRONĘ

źródło i zdjęcia: Mobilus Motor