Aktualności

Efekt betonu przedstawia firma PROBET DASAG

08.09.2015

Fason kreowany z myślą o nowoczesnych, industrialnych, awangardowych projektach. Beton architektoniczny to świetne rozwiązanie dla zwolenników wyrafinowanego smaku kompozycji. Indywidualny charakter betonu podkreśla niepowtarzalność detalu.

Beton architektoniczny jest materiałem niezwykle trwałym i wszechstronnym. Jeszcze do niedawna beton kojarzył się z szarością i prostymi bryłami. Dziś jest to produkt pełen elegancji stosowany coraz częściej w nowoczesnych rozwiązaniach budowlanych. Zaletą betonu architektonicznego jest możliwość uzyskania dowolności kształtów oraz kolorystyki. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektanta.

Beton architektoniczny charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i siły niszczące. Dzięki innowacyjnej technologii formowania technologią SCC (beton samozagęszczalny) oraz późniejszej impregnacji, beton architektoniczny firmy DASAG cechuje również wysoka mrozoodporność i niska nasiąkliwość. To powoduje że można stosować go zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Znakomicie współgra ze szkłem, drewnem oraz metalem. Surowe linie betonu polecamy podkreślać kontrastem, intensywnością kolorów oraz odważnymi dodatkami.

źródło i zdjęcia: PROBET-DASAG

Firma powiązana:

Probet Dasag

Telefon 68 363 16 28
www.dasag.pl
handel@dasag.pl

Probet Dasag