Aktualności

Austrotherm ponownie z tytułem Budowlanej Marki

08.07.2015

Firma Austrotherm, polski producent styropianu z ponad dwudziestoletnią tradycją, został uhonorowany Budowlaną Marką Roku 2015. Podczas czerwcowej Gali, ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku wręczyło statuetki najlepszym firmom budowlanym w Polsce.

Austrotherm ponownie z tytułem Budowlanej MarkiBudowlana Marka Roku to wspaniała idea i niezwykle cenne trofeum, ponieważ przyznawane jest przez najważniejsze jury w Polsce, czyli profesjonalne grono fachowców. To oni na co dzień wybierają produkty marki Austrotherm - produkty o gwarantowanej jakości, które na każdej płaszczyźnie spełniają ich wysokie oczekiwania.

Nagroda ta to również wyraz zaufania, który wyróżnia produkty Austrotherm na tle konkurencji. Potwierdza się, że o sile marki decyduje solidny produkt. To cenne trofeum dowodzi, że ponad dwadzieścia lat ciężkiej, ale przede wszystkim uczciwej pracy przynosi efekty. Cierpliwość, konsekwencja i rzetelność w działaniu dają podstawy do stworzenia silnej i niezawodnej marki, która cieszy się niezmiennie ogromnym zaufaniem odbiorców.

Więcej informacji o Programie Gwarancji Jakości Styropianu "Gwarantowany Styropian" na stronie www.gwarantowanystyropian.pl

źródło i zdjęcia: Austrotherm

Firma powiązana:

Austrotherm

Telefon 33 844 70 33-36
www.austrotherm.pl
info@austrotherm.pl

Austrotherm