Aktualności

Niezawodne kotły z automatycznym podajnikiem poleca Kotło-Pol

14.04.2015

Szeroka gama paliw, pełen zakres mocy, najlepsze wykonanie, jakość potwierdzona wieloletnią praktyką to cechy wyróżniające produkty firmy Kotło-Pol.

Kocioł z podajnikiem ślimakowym - typ KWM-SR
Kocioł KWM-SR należy do grupy nowoczesnych kotłów grzewczych wyposażonych w automatyczny podajnik ślimakowy. Minimalna obsługa kotła i zastosowany zaawansowany mikroprocesorowy regulator jest dobrą alternatywą dla kotłów opalanych paliwem płynnym. Produkujemy kotły od 19 kW do dużych kotłów o mocy 500 kW.

Kocioł z podajnikiem ślimakowym - typ KWM-SRJ
Kotły typu KWM-SR Jamnik wyposażone są w automatyczny retortowy podajnik paliwa i rozbudowany sterownik. Standardowo kocioł wyposażony jest w podajnik przystosowany do spalania ekogroszku, jeśli do kotła zamontowany jest podajnik z funkcją obrotu to można spalać mieszankę ekogroszku z miałem węgla kamiennego. Kotły z podajnikiem ślimakowym to urządzenia grzewcze mało obsługowe, czyli dzięki automatycznemu podawaniu paliwa i sterowanemu procesu spalania nie wymagają stałej obsługi.

Kocioł z podajnikiem ślimakowym - typ KWM-SGR
KWM-SGR to kotły ekologiczne, które również posiadają certyfikat „na znak bezpieczeństwa ekologicznego”. Do zalet tego typu kotłów można zaliczyć wysoko efektywne palenisko retortowe oraz minimalną obsługę, która pozwala cieszyć się ciepłem w domowym zaciszu.

Kocioł z podajnikiem szufladowym - typ KWM-SP
Kocioł KWM-SP jest nowoczesnym kotłem grzewczym, przystosowany do spalania paliwa stałego, głównie miału węgla kamiennego i ekogroszku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej konstrukcji wymiennika i podajnika kotły posiadają wysoką sprawność energetyczną. Kotły znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w kotłowniach przemysłowych i ogrodniczych.

źródło i zdjęcie: Kotło-Pol

Firma powiązana:

KOTŁO-POL Banasiak Zbigniew

Telefon 62 761 75 00, tel./faks 62 761 76 00
www.kotlopol.pl
banasiak@kotlopol.pl

KOTŁO-POL Banasiak Zbigniew